Konferencje

Dom weselny Jubilat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, oferuje organizację spotkań biznesowych i konferencji w Będzinie. Dysponujemy dwiema komfortowo wyposażonymi, klimatyzowanymi salami, w których możemy zorganizować przyjęcie dla 100 oraz dla 80 osób.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowywaniu i organizacji imprez zapewniamy Państwu najwyższą jakość obsługi oraz spokojną i miłą atmosferę każdego spotkania i przyjęcia, jakie zostanie zorganizowane w naszym Domu Weselnym.  
 
Jubilat to doskonałe miejsce nie tylko na firmową imprezę integracyjną czy szkolenie, lecz także na pokazy organizowane przez firmy w Będzinie. Jeśli zależy Państwu na przygotowaniu przedsięwzięcia, w którym będzie mogło uczestniczyć wiele osób, a obsługa gości będzie zorganizowana na najwyższym poziomie, serdecznie zapraszamy do Domu Weselnego Jubilat.

Oprócz klimatyzowanych sal i pełnej obsługi cateringowej, podczas spotkań i eventów firmowych do dyspozycji naszych gości oddajemy:
•    Samochód do rozwożenia gości
•    Parking otwarty z 30 miejscami parkingowymi oraz parking zamknięty (15 miejsc)
•    Komfortowe pokoje hotelowe (30 miejsc noclegowych + 20 w sąsiadującym obiekcie)

Dom Weselny Jubilat to miejsce, w którym zorganizują Państwo imprezę zamkniętą w Będzinie, podczas której wszystkie elementy wyposażenia obiektu oraz cała obsługa jest wyłącznie do Państwa dyspozycji.