Nocleg

Szukają Państwo miejsca na organizację przyjęcia lub imprezy, w którym dostępne są również miejsca noclegowe w Będzinie? Dom Weselny Jubilat jest wyjątkowym miejscem, w którym oprócz dwóch sal taneczno – bankietowych przygotowaliśmy dla naszych gości  30 miejsc noclegowych. 

Posiadamy 7 komfortowo urządzonych pokoi (2 oraz 6-osobowe), w których mogą Państwo odpocząć po weselu czy innej imprezie okolicznościowej. 

Oprócz pokoi hotelowych w domu weselnym Jubilat zapewniamy możliwość odwiezienia Państwa gości do domu, a także 45 miejsc parkingowych przygotowanych z myślą o Państwa gościach.

Jeśli szukają Państwo miejsca na organizację wesela w Będzinie lub innej imprezy okolicznościowej, w Jubilacie czeka na Państwa pełna infrastruktura niezbędna do organizacji udanego, bezpiecznego i pięknego przyjęcia. 

Dom Weselny Jubilat to doskonała alternatywa dla wszystkich innych obiektów znajdujących się w aglomeracji Śląskiej. Bogate wyposażenie obiektu, doskonała baza noclegowa oraz świetne połączenie komunikacyjne to tylko wybrane z wielu atutów naszego obiektu.  

Dołożymy wszelkich starań, aby impreza integracyjna, wesele czy komunia w Będzinie, zorganizowane w Domu Weselnym Jubilat spełniły wszystkie Państwa oczekiwania oraz na długo zapadły w pamięci gości.