O nas

Poszukując miejsca do organizacji wesela na Śląsku, bez wątpienia trafią Państwo do Jubilat Będzin, eleganckiego domu weselnego w Będzinie. Jubilat jest wyjątkowym, pełnym uroku i niepowtarzalnego klimatu miejscem, stworzonym z myślą o organizacji dużych imprez bankietowych. 

Doskonała lokalizacja obiektu, duży parking, a także elegancki wystrój wnętrz sprawiają, że imprezy zorganizowane w tym obiekcie na długo zostają w pamięci wszystkich zaproszonych gości. 

Dom weselny Jubilat w Będzinie od wielu lat zajmuje się organizacją przyjęć okolicznościowych, min z okazji chrzcin, komunii czy wesel, a także pokazów organizowanych przez firmy. Bogate zaplecze gastronomiczne, profesjonalna obsługa oraz komfortowa baza noclegowe to tylko nieliczne z wielu zalet dzięki, którym Jubilat jest doskonałym miejscem do organizacji imprezy okolicznościowej na Śląsku.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy: 
•    Dwie klimatyzowane sale:
      - sala Złota, która mieści 100 osób
      - sala Bordowa, która mieści 80 osób
•    Parking otwarty na 30 samochodów
•    Parking zamknięty na 15 samochodów
•    Miejsca noclegowe dla 30 osób (dodatkowo 20 miejsc w sąsiednim obiekcie)

Niewielka odległość Będzina od innych miast należących do aglomeracji śląskiej oraz doskonałe połączenie komunikacyjne sprawiają, że nasz wybierany jest nie tylko przez osoby organizujące wesela w Będzinie, lecz także przez firmy z całego Śląska.    

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jeśli chcą Państwo zorganizować wesele w Będzinie, dołożymy wszelkich starań, aby mogli się Państwo tymi niepowtarzalnymi chwilami w wyjątkowy sposób.