Wesela

W Będzinie, zlokalizowanym w centrum aglomeracji Śląskiej, w pięknym otoczeniu przyrody, znajduje się Dom Weselny Jubilat. Jest to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy najważniejsze chwile i wydarzenia w swoim życiu, pragną celebrować z najbliższymi. Komfortowo wyposażona, elegancka sala weselna oraz elegancko wyposażona przestrzeń restauracyjna umożliwiają przygotowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego, podczas którego wszyscy goście będą się fenomenalnie bawić przez całą noc.

Sala weselna powinna nie tylko spełniać oczekiwania wizualne. Jej nadrzędną cechą jest zapewnienie komfortowej zabawy przez całą noc, odpowiedniej ilości przestrzeni, a także miejsca do odpoczynku. Jeśli chcą Państwo zorganizować wesele w Będzinie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Weselnego Jubilat. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

•    Złotą salę weselną na 100 osób
•    Bordową salę weselną na 80 osób
•    bazę hotelowo – noclegową oraz 
•    doświadczony zespół kucharzy, przygotowujących dla naszych gości wyśmienity catering. 

Posiadamy samochody weselne: dwa mercedesy klasy E oraz BMW X5, które odświętnie przystrojone odpowiednio przywitają Parę Młodą oraz zawiozą Nowożeńców do kościoła, oraz na przyjęcie. Dzięki miejscom noclegowym dla 30 osób część gości weselnych, po całonocnej zabawie może udać się na odpoczynek w naszym obiekcie. Zapewniamy również odwiezienie gości, którzy chcą wrócić do domu. Posiadamy komfortowy 8-osobowy VW Transporter, dzięki któremu sprawnie odwieziemy gości w wyznaczone miejsca. 

Jeśli pragną Państwo zorganizować wesele w Będzinie, w domu weselnym Jubilat umożliwiamy Państwu samodzielne dobranie dekorację, alkoholu czy przygotowanie dodatkowych atrakcji dla gości. Obsługa naszego domu weselnego zapewnia Państwu profesjonalną pomoc w przygotowaniu największych i najtrudniejszych aspektów związanych z organizacją ślubu: zaplanowanie i obsługę cateringu, porządek na Sali, bezpieczeństwo i komfortową zabawę. Wszystkie szczegóły nadające przyjęciu indywidualny charakter, pozostają w gestii Pary Młodej.

Dom Weselny Jubilat zachęca również do organizacji chrztów, komunii i styp w Będzinie. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą celebrować wyjątkowe chwile w swoim życiu w gronie rodziny i znajomych, w komfortowym i przytulnym miejscu.